Komende wedstrijden

Hieronder de komende wedstrijden in Amerikaanse notatie (uitspelend team is eerst vermeld).

The Orioles Park

Orioles Honk- en Softbal vereniging
Sporthoekpad 4
2661 GV Bergschenhoek
010-4677 518

Login Form

Clinic voor de jeugd

Op dinsdag 29 mei 2018 organiseren we van 18:00 - 19:30 uur bij The Orioles een clinic voor de jeugd. 

Tijdens deze clinic kan je kennis maken met deze mooie sport. Er zullen er ervaren spelers en coaches zijn die je vertellen en laten zien hoe de sport gespeeld wordt. Lijkt het je leuk om lekker met een bal te gooien en deze zo hard mogelijk het veld in te slaan? Kom dan naar onze club op donderdag de 29e mei en doe gezellig een training met ons mee.

Komt deze datum je niet uit en wil je toch een keer een training meedoen.
Dat kan uiteraard ook, neem dan contact op met Arie Verloop, arieverloop@gmail.com

Je bent welkom bij onze club Sporthoekpad 4 in Bergschenhoek.

Sponsors wedstrijdballen

Dit seizoen zijn we gestart met Sponsoring voor de wedstrijdballen. Onderstaande bedrijven hebben we bereid gevonden om voor een aantal wedstrijden de kosten van de wedstrijdballen op zich te nemen. Behalve een vermelding op deze website zal ook in de Orioles kantine de gehele dag een vermelding op een groot televisie scherm getoond worden.

Wilt u ook sponsor zijn van de wedstrijdballen voor een van onze wedstrijden, meld u dan bij onze sponsorcommissie.

andusia-logo
compacon-logo
leonvandenberg-poelier
logo-drukdomstad
logo_koornneef-site
Vemo-Lease-logo-1
zusinterieur-logo